Preskočiť na obsah
Ing. Peter Pásztor

Priemyselná výroba

Ing. Peter Pásztor

Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu

Obec
Jablonov nad Turňou
Od roku
2025
IČO
57 153 451

Ing. Peter Pásztor

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
049 43 Jablonov nad Turňou
Na trhu od
15. augusta 2025
IČO
57 153 451
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 16.28)
Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu

Podnikanie v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ing. Peter Pásztor

Ing. Peter Pásztor – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Jablonov nad Turňou. Podniká od 15. augusta 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu“ (16.28). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých…, údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Ing. Peter Pásztor
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
57 153 451
Dátum vzniku
15. augusta 2025
Miesto podnikania
049 43 Jablonov nad Turňou
Živnostenský register
Okresný úrad Rožňava, vložka č. 850-16696
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 16.28)
Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ing. Peter Pásztor zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy

  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ing. Peter Pásztor?

Miesto podnikania je v obci 049 43 Jablonov nad Turňou.

Čím sa Ing. Peter Pásztor zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu“ (16.28). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých…; údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Ing. Peter Pásztor?

IČO je 57 153 451.

Odkedy podniká Ing. Peter Pásztor?

Podnikanie začalo 15. augusta 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ing. Peter Pásztor podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ing-peter-pasztor-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.